X

خدمات مرکز پرستاری ایران زمین

5 روش ساده برای سلامتی در مرکز پرستاران ایران
miralavi
/ دسته ها: مطالب آموزشی

5 روش ساده برای سلامتی در مرکز پرستاران ایران

5 روش ساده برای سلامتی مرکز پرستاران ایران

 

5 روش ساده برای سلامتی

تحقیقات نشان می دهد  که کلید سلامتی شما دائمی می باشد. با رعایت تغییرات ساده و رژیم غذایی، ورزش و پرهیز از استرس می توانید سلامتی خود را تضمین نمایید. 5 روش ساده برای سلامتی تاثیر وافری در طول عمر و سلامتی شما دارد.

1-    مثبت فکر کنید و از لحظات خود نهایت لذت را ببرید:

محققان بر این اصل استوار هستند که تفکر مثبت می تواند تاثیر شگرفی در سیستم ایمنی بدن به وجود آورد و سلامتی کلی را تضمین نماید. بدن شما تفکرات را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد، پس با تفکر درست در رابطه با جهان پیرامون زندگی ایده آلی را برای خود فراهم سازید.

2-    سبزیجات زیاد بخورید:

روزانه سعی بر این داشته باشید که 5 بار مصرف سبزیجات را در رژیم غذایی خود قرار دهید، این امر تاثیر بسزایی در کاهش خطر ابتلا به سرطان ریه، کولون، پستان، رحم، معده، پانکراس و تخمدان دارد. مهم ترین سبزیجاتی که مصرف آن حائز اهمیت است متشکل از: هویج، بروکلی، گوجه فرنگی

تامین سلامتی

1-    5 وعده غذایی در روز داشته باشید:

غذا خوردن متابولیسم بدن شما را محفوظ می کند و در تولید انرژی تاثیر بسزایی دارد و با 5 وعده غذایی در روز می توانید اندام خود را به خوبی داشته باشید. انجام آزمایش خون در منزل به واسطه مرکز پرستاران ایران می تواند شما را از وضعیت داخلی آگاه سازد.

2-    ورزش روزانه

آیا می دانید ورزش می تواند Biomark های پیری را کاهش دهد؟ ورزش مداوم فشار و کلسترول خون شما را تنظیم نماید. سعی کنید روزانه به طور میانگین 10 دقیقه ورزش کنید، برقصید و حرکت داشته باشید تا هم از نظر روحی تامین گردد و هم جسمی سالم داشته باشید.

 

نقش ورزش و مواد خوراکی در سلامتی

1-    شب ها خوب بخوابید:

برای خوابیدن از تکنیک های یوگا و مدتیشن استفاده کنید تا به آرامش برسید. قبل از خواب غذای سبک بخورید. خوراکی هایی مثل غلات با شیر، بلغور و جو، گیلاس و چای بابونه یا گل گاوزبان تاثیر خوبی در داشتن یک خواب راحت به وجود می آورد. تاریکی می تواند به آرامش شما کمک کند. نگرانی و استرس را از خود دور کرده و در زمان خواب فقط استراحت کنید.

با رعایت این 5 روش ساده برای سلامتی می توانید زندگی شاد و سالمی داشته باشید. مرکز پرستاری ایران به پشتوانه تجربه ای ارزشمند می تواند تمام خواسته های درمانی شما را جامع عمل بپوشاند و در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس حاصل کنید.

 

 

Print
473 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x